POMYSŁ NA PREZENT? Voucher treningowy!

Pomysł na prezent - voucher treningowy

Święta już za niedługo, a więc nadszedł najwyższy czas na szukanie prezentu, przekopywanie internetu i wycieczki po sklepach. Co roku pada to samo pytanie – co kupić? Z czego najbliższa osoba będzie najbardziej zadowolona? Co mogłoby się spodobać? Jeśli nadal nie przychodzi Ci nic do głowy, nie martw się – mam dla Ciebie kilka wartościowych pomysłów! 

Zainwestuj w przeżycia 

W ostatnich latach często wybieraną formą prezentów jest zakup tzw. voucherów, które umożliwiają skorzystanie z przeróżnych usług. Często wybieramy dla naszych najbliższych pakiet wizyt w centrum SPA, bilety na wydarzenia sportowe, czy bardziej ekstremalne doświadczenia, jak np. skok ze spadochronem. Są to bardzo ciekawe formy prezentu, ponieważ niezwykłe doznania zostają z nami na zawsze.

W obecnych czasach świetnym rozwiązaniem jest także zadbanie o formę fizyczną i psychiczną poprzez dobrze ukierunkowany trening personalny.

Zalety treningów personalnych 

Zakup samego karnetu na siłownię, często nie wystarczy, ponieważ oprócz dostępu do sprzętu treningowego należy również posiadać odpowiedni zasób wiedzy i doświadczenia, aby wykonywane ćwiczenia były poprawne i efektywne. Dlatego warto skorzystać z treningów personalnych. 

Trening personalny to trening wykonywany pod czujnym okiem certyfikowanego trenera. Podczas takiego treningu ćwiczenia oraz metody kształtowania sylwetki dobierane są indywidualnie do możliwości oraz predyspozycji każdego podopiecznego. W czasie treningu trener przeprowadzi przez etap rozgrzewki, mobilizacji całego ciała, ćwiczeń głównych oraz fazę wyciszenia potreningowego, skoryguje postawę i wskaże ewentualne błędy. Dzięki indywidualnemu podejściu cała uwaga skupiona jest na podopiecznym, co pozwala wyegzekwować właściwą technikę  wykonywania wszystkich ćwiczeń i popracować nad najsłabszymi ogniwami.

Trening personalny sprawdzi się zarówno przy odchudzaniu, budowaniu masy mięśniowej, wzmocnieniu ciała, jak i  poprawie kondycji. Jeśli wiesz, że osoba, której chcesz sprawić prezent trenuje już jakąś dyscyplinę sportową to zakup vouchera prezentowego z pakietem treningów personalnych także będzie bardzo trafionym pomysłem! W tym przypadku trening będzie opierał się na ćwiczeniach z zakresu przygotowania motorycznego, które polepszą osiągane wyniki sportowe w konkretnej dyscyplinie.

Pomysł na prezent – VOUCHER TRENINGOWY

Jeśli uważasz, że treningi personalne będą odpowiednie dla twoich najbliższych możesz zakupić u mnie voucher treningowy imienny uprawniający do skorzystania z treningów. Voucher może obejmować pakiet 3,5 lub 10 treningów personalnych. Jest to świetny pomysł na prezent dla chłopaka lub dziewczyny. Może on  też stanowić wartościowy prezent dla żony lub męża. Limity wiekowe tutaj nie obowiązują, więc jeśli chcesz zadbać o formę swoich rodziców, koniecznie zastanów się nad taką formą podarunku.

Jak zakupić voucher treningowy i skorzystać z treningów?

W celu zakupu vouchera na treningi personalne skontaktuj się ze mną mailowo rzetecki.trener@gmail.com lub zadzwoń do mnie –  788238861, ustalimy wszystkie szczegóły. 

Treningi będą odbywać się na terenie klubów Smart Gym w Katowicach, dlatego osoba, która będzie przystępować do treningów musi posiadać aktywny karnet, który umożliwia wejście na siłownię. Więcej informacji o samej siłowni i oferty karnetów znajdziesz na stronie siłowni. 

Po ustaleniu wszystkich szczegółów i zakupie karnetu, prześlę go w formacie pdf na wskazany adres mailowy.  Potem już tylko musisz wręczyć prezent i gotowe! Jeśli osoba będzie chciała skorzystać z treningów,  wystarczy, że zadzwoni  na podany na voucherze numer telefonu i umówi się ze mną na trening. Czas wykorzystania karnetu to 5 miesięcy od daty zakupu.

W przypadku osób mieszkających daleko od Katowic jest również możliwość wykupienia vouchera na konsultacje online i ułożenie pełnego planu treningowego.

Dieta – pomysł na prezent 

Jeśli nie jesteś pewny lub pewna co do zakupu treningów to mam dla Ciebie inny, ale równie wartościowy pomysł na trochę drobniejszy prezent – ebook z kompletnym  planem dietetycznym 1500 kcal. Zawiera on wszystkie wytyczne, opisy przygotowania i zdjęcia potraw na cały tydzień. Ebook jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zredukować swoją masę tłuszczową ciała, bądź po prostu potrzebują dobrze ułożonej i prostej w wykonaniu diety.

Przekonałem Cię do zakupu? Koniecznie sprawdź moją ofertę! 

Trener personalny. Doktorant AWF Katowice w katedrze nauk fizjologiczno-medycznych. 

Udostępnij

Polecane

dziewczyny wykonujące rozgrzewkę
Trening
Adam Rzetecki

Rozgrzewka przed treningiem (WIDEO)

Rozgrzewka jest wstępną częścią treningu, która ma za zadanie przygotować nasze ciało i umysł do głównych ćwiczeń w danej jednostce treningowej. Wiele osób często pomija

Więcej »
Monohydrat kreatyny z miarką w środku.
Suplementacja
Adam Rzetecki

#1 Sprawdzone suplementy – KREATYNA

  Kreatyna jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem najlepiej zbadanych suplementów diety. Tysiące przeprowadzonych badań potwierdziły skuteczność tego związku w poprawie zdolności wysiłkowych. Wiele prestiżowych

Więcej »